Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1b.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

koniec2022    Po długich miesiącach wytężonej pracy dotarliśmy do końca kolejnego roku szkolnego. Tradycyjnie dzień zakończenia roku rozpoczęła uroczysta Msza Święta celebrowana przez Księdza Marcina Koperskiego, od którego dziewczęta usłyszały życzenia mądrości i rozsądku na nadchodzący czas wakacji. Padły także zapewnienia o wsparciu modlitewnym zwłaszcza dla tych, które kończą Naszą szkołę i rozpoczynają kolejne etapy swojego życia. 
Spotkanie w sali widowiskowej rozpoczęło uroczyste wręczcenie przez Panią Dyrektor nagród i wyróżnień dla uczniów szczególnie wyróżniających się pod względem nauki i zachowania. A było co wręczać, gdyż ten rok był szczególnie obfitujący w osoby, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem. Było ich aż 5 ! Wszystkim z dumą GRATULUJEMY !
Nie zabrakło także wyróżnień za ktywności w różnych dziedzinach życia codziennego, które wręczone zostały podczas tradycyjnej, uroczystej Gali Złotych Aniołów.  Wyróżnienia dla osobowiści kulinarnej, fryzjerskiej, społecznej, teatralnej, intelektualnej i muzycznej były niejednokrotnie zaskoczeniem ale równocześnie miłym sposobem na podziękowanie za całoroczny wysiłek i zaangażowanie. 

Gratulujem wszystkim wytrwałości w pracy nad sobą a tym dziewczętom, które skończyły nasze szkoły życzymy powodzenia i wiary w sparcie Bożego Miłosierdzia w trudnych życiowych wyborach. 

aparat.gif

dziennik elektroniczny

branzowa bok

MEiN22

poznajPolske22

Nasz Kanał YouTube

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny