Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1b.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

aukcja„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Takie właśnie hasło przyświecało kolejnemu projektowi. Wolontariuszkom została przedstawiona osoba młodej dziewczyny Pauliny. Paulina urodziła się 16 grudnia 1999 roku. Na co dzień zmaga się z wadą wrodzoną centralnego układu nerwowego, epilepsją i małogłowiem. By mogła aktywnie uczestniczyć w życiu i cieszyć jego pięknem, potrzebny jest zakup podnośnika. Właśnie w tym celu powstał „Bazarek charytatywny dla Pauliny”.

Wychowanek nie trzeba było namawiać, w miesiącu grudniu przygotowały piękne obrazy, który następnie zostały przekazane na licytację.

 

 

.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Takie właśnie hasło przyświecało kolejnemu projektowi. Wolontariuszkom została przedstawiona osoba młodej dziewczyny Pauliny. Paulina urodziła się 16 grudnia 1999 roku. Na co dzień zmaga się z wadą wrodzoną centralnego układu nerwowego, epilepsją i małogłowiem. By mogła aktywnie uczestniczyć w życiu i cieszyć jego pięknem, potrzebny jest zakup podnośnika. Właśnie w tym celu powstał Bazarek charytatywny dla Pauliny”. Wychowanek nie trzeba było namawiać, w miesiącu grudniu przygotowały piękne obrazy, który następnie zostały przekazane na licytację.

dziennik elektroniczny

branzowa bok

MEiN22

poznajPolske22

Nasz Kanał YouTube

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny